Renovace parket Brno ul. Křenová

 Renovace parket Brno ul. Křenová
 Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová  Renovace parket Brno ul. Křenová

Renovace parket Brno ul. Křenová.

Tato zakázka byla zajímavá především v tom, že požadavek investora byl poměrně neobvyklý u dnešních realizací broušení parket, nicméně už mám za sebou několik podobných a zároveň úspěšných realizací a tak mi tato výzva nebyla překážkou.

Investor chtěl mít parkety absoutně černé, ale zároveň chtěl zachovat strukturu a kresbu dřeva, která měla být po konečné vrstvě stále atraktivní a zřetelně viditelná. Tudíš nebylo možné použít klasickou barvu na dřevo, ale speciální produkty od firmy Osmo.

Původní parkety byly v poměrně špatném stavu, protože v bytě proběhla rekonstrukce vč. nových omítek, malby a podobně, takže na parketách se to podepsalo (hlavně voda a vlhko).

Bylo poměrně obtížné parkety očistit a srovnat, protože pod parketami byl původní trámový rošt a ten byl usazen pouze v násypu a pohyb parket tak byl značný.

Po náročném obroušení parket se přešlo k tmelení a poslednímu kroku zbroušení před povrchovou úpravou.

Jako první a zároveň dekorační vrstvu jsem použil špičkový a osvědčený produkt Osmo Dekorační vosk Creativ barva č.: 3169 Černá.

A pro ochranu povrchu jsem použil Osmo Tvrdý voskový olej Rapid, který je také jeden z nejlepších produktů na trhu v této kateg. a je již mnohokrát odzkoušený, což dokazují naše reference.

Dále můžeme našim zákazníkům nabídnout pokládku vinylových podlah, pvc a koberců a obkládání schodů.

© Copyright 2024 | Všechna práva vyhrazena