Jak vybrat podlahu

Jak vybrat podlahu

Jak vybrat podlahu...

Není nutné mít drahou podlahu jen proto, že s ohledem na cenu by měla být také nejkvalitnější. Záleží i na tom za jak dlouho chcete tuto novou podlahu zase měnit. V žádném případě ale nedoporučujeme levné plovoucí, vinylové a dřevěné podlahy s obchodních domů typu "nejlevnější", "nejlepší", "do vyprodání zásob" atd., které se cenově pohybují pod 100,- za m2.

                                    Pokud potřebujete nějakou radu nebo pomoc s výběrem podlahy tak nás kontaktujte.

Výběr podlahy...

Jakou podlahu vybrat není snadné a je dobré tomu věnovat čas. Proto našim zákazníkům nabízíme možnost zapůjčení vzorků podlah. Rádi Vám doporučíme optimální kvalitu a cenu, které jsou pro Vás nejvhodnější a tím se vyvarujete zbytečných nákladů při pořízování nových podlah.

Než začnete s výběrem té správné podlahy, je třeba myslet na podklad. Ten by měl být rovný, soudržný a suchý. Pokud tomu tak není, je třeba podklad nejprve připravit na pokládku podlah.

 

To je možné několika způsoby...

V případě, že se jedná o lité anhydritové podlahy nebo beton tak je nejvhodnějším způsobem vyrovnání samonivelační stěrkou. Pokud jde třeba o starou dřevěnou podlahu, prkna nebo parkety které už nemohou dále sloužit tak je možné zaklopit tento podklad montáží záklopu z osb desek.

Jak vybrat podlahu není snadné. Vaše nová podlaha bude důležitou součástí Vašeho domova a proto je nutné věnovat pozornost několika faktorům.

Je velice důležité v jaké části domu nebo bytu se bude nová podlaha nacházet a jak bude užívána a zatěžována. Například do kuchyně se v žádném případě nehodí koberec který snadno zničíte např. mastnotou okolo vařiče, rozlitím pokrmů apod. Naopak úspěch budete mít s vinylovou podlahou která je vhodná do každé místnosti Vašeho domova, odolává mastnotě, skvrnám od vína, čokolády a mnoha dalším.

 

Jak vybrat podlahu do kuchyně...

Než vyberete správnou podlahu do kuchyně, je dobré brát v úvahu, že v okamžiku kdy na této podlaze bude postavena kuchyňská linka tak už nebudete chtít podlahu měnit, protože se Vám nelíbí. Proto je dobré přemýšlet o kombinaci podlahy s dekorem kuchyně.

V kuchyni by měla být podlaha, která je odolná mastnotám, tekutým pokrmům, je snadno udržovatelná a má vysokou odolnost proti poškození. V tomto případě je více než vhodnou podlahovou krytinou vinylová podlaha, kterou nabízíme v několika cenových relacích a v mnoha dekorech dřeva, dlažby a kamene.

Do kuchyně je možné použít i dřevěnou podlahu, ale je nutné zvolit správnou povrchovou úpravu vhodnou do takových prostor.

 

Jak vybrat podlahu do dětského pokoje...

Při výběru podlahy do dětského pokoje je nutné myslet hlavně na praktičnost a bezpečnost podlahy. Ta by se měla dát snadno udržovat a být odolná vůči skvrnám od různých nápojů, jídla, barviček a modelovacích hmot a všeho co může nedopatřením skončit na podlaze.

Podlaha v dětském pokoji by měla být také šetrná k dětem, ať už jde o bezpečnost nebo složení podlahy. V dnešní době jsou podlahové krytiny zdravotně nezávadné a spousta je jich vhodná např. pro alergiky.

Měla by být také měkčená, jako jsou např. pvc podlahoviny aby byla pro děti příjemná na chůzi a také např. při pádu sklenice je menší pravděpodobnost, že se sklenice rozbije a tím se i sníží možnost poranění dítěte.

 

Jak vybrat podlahu do předsíně nebo vstupní haly...

Pokud řešíte otázku, jak vybrat podlahy do předsíně nebo vstupní haly je dobré brát v úvahu, že podlahy v této části domu nebo bytu jsou hodně namáhané a měly by být odolné vůči opotřebení a mít vysokou třídu zátěže.

V tomto případě doporučujeme vinylovou podlahu. V naší nabídce máme několik druhů vinylových podlah s třídou zatížení 31,41, které jsou výrobcem doporučené i do lehkých komerčních prostor.

Nabídnout můžeme mnoho druhů dekorů dřeva, dlažby i kamenin.

Vinylové podlahy se snadno udržují a jsou k nerozeznání od pravých dřevěných podlah nebo dlažby. Z našich realizací máme zkušenost, že tyto podlahy jsou velmi oblíbené..

V této kategorii nejsou žádné produkty.
© Copyright 2024 | Všechna práva vyhrazena