Samonivelační stěrky Brno Gröhova

Samonivelační stěrky Brno Gröhova
Samonivelační stěrky Brno Gröhova Samonivelační stěrky Brno Gröhova Samonivelační stěrky Brno Gröhova Samonivelační stěrky Brno Gröhova Samonivelační stěrky Brno Gröhova Samonivelační stěrky Brno Gröhova Samonivelační stěrky Brno Gröhova Samonivelační stěrky Brno Gröhova Samonivelační stěrky Brno Gröhova

Samonivelační stěrky Brno Gröhova.

Vinylové podlahy potřebují perfektní přípravu podkladu aby byl povrch rovný, pevný a soudržný - tento druh podlah je nekompromisní.

Nejprve bylo potřeba strhnout původní pvc krytinu, která byla už velmi "unavená" a místy se pvc i rozpadalo, nicméně bylo lepeno opravdu kvalitním lepidlem a tak bylo nutné použít strhávací stroj, který si s tím dokázal s mojí vynaloženou snahou poradit.

Na této akci byl původní beton velmi nerovný a po vybourání dvou příček bylo nutné lokálně dorovnávat nivelací až do 15mm. A to nemluvím o tom, že požadavek investorky byl takový, že se vinylová podlaha "projede" v jednom kuse až do předsíně a tak bylo důležité i na toto myslet.

Nakonec se to podařilo perfektně a dokonce od investorky zazněl názor, že by se jí líbilo nechat to už tak jak to je, tzn. jen nivelační stěrku bez vinylové podlahy, ale to v tomto případě nebylo možné, protože tato samonivelační stěrka není určená jako konečná povrchová úprava podlah.

Na této zakázce jsem nedělal jen srovnání podkladu samonivelační stěrkou, ale také renovaci parket a pokládku vinylové podlahy.

© Copyright 2024 | Všechna práva vyhrazena