Broušení parket Brno Palackého

Broušení parket Brno Palackého
Broušení parket Brno Palackého Broušení parket Brno Palackého Broušení parket Brno Palackého Broušení parket Brno Palackého Broušení parket Brno Palackého Broušení parket Brno Palackého Broušení parket Brno Palackého Broušení parket Brno Palackého Broušení parket Brno Palackého

Broušení parket Brno Palackého.

Tyto parkety byly asi 20let pod kobercem a podle majitele až na pár detailů i zachovalé. Nicméně během této doby proběhla rekonstrukce, jako oprava zdiva a podobně a po těchto pracech se koberec vyhodil a protože po dobu oprav sloužil jako ochrana parket tak to podle toho i dopadlo.

Parkety byly zničené nejen od vylité vody a barev ale také značně poškrábané takže bylo provedeno hloubkové broušení až na "zdravé" dřevo. Následně bylo nutné parkety několikrát tmelit protože po létech byly patrné místy opravdu velké spáry.

Po finálním broušení byla na řadě povrchová úprava parketové podlahy. Byl použit lak značky Loba Viva s lehkým komerčním zatížením a výsledek je patrný na fotkách.

Pokud váháte s renovací parket nebo si nejste jistí jestli bude renovace možná tak nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel. 777 111 858.

Naším zákazníkům nabízíme také srovnání podkladů samonivelační stěrkou, pokládku vinylových podlah, pvc a koberců a také mnoho druhů plovoucích podlah.

© Copyright 2024 | Všechna práva vyhrazena