Vinylové plovoucí podlahy Brno - Ecoline Click

Vinylové plovoucí podlahy Brno - Ecoline Click

Vinylové plovoucí podlahy Ecoline Click jsou podlahy Švýcarského výrobce.

Jsou velice komfortní a bezpečné, jsou vhodné do většiny prostor a jsou 100% recyklovatelné. Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitu výroby a původ surovin určených k výrobě.

Tyto podlahy mají ve své třídě vždy nadprůměrné vlastnosti. Díky přesné výrobě nemají podlahy sražené hrany a i díky tomu je jejich údržba tak snadná.

Zkušenosti našich zákazníků s plovoucí vinylovou podlahou Ecoline click jsou opravdu dobré. Když chtějí realizovat další podlahy tak se rádi vracejí právě k této podlahové krytině.

Pokládání vinylových plovoucích podlah      Vinylové plovoucí podlahy Ecoline Dub přírodní 396       Vinylové podlahy Ecoline click 396 Dub přírodní

Bezpečnost a zdraví:

Vinylová plovoucí podlaha Ecoline Click má antibakteriální a antistatickou povrchovou úpravu čímž přispívá k čistotě a chrání Vaše zdraví. Díky tomu je také vhodná pro alergiky.

Tato podlahová krytina má protiskluznou úpravu, je pružná a má vysoký bod požární odolnosti.

Odolnost a komfort:

Vinylové plovoucí podlahy Ecoline Click jsou díky skladbě vrstev velice komfortní a to zejména při chození bosou nohou. Jsou mnohem tišší než např. laminátové podlahy.

Kombinací HDF desky s korkovou, akustickou podložkou která je na její spodní straně, se dosahuje většího hlukového útlumu.

Konstrukce a skladba:

Vinylová podlaha je přímo spojena s HDF nosnou deskou, která má vysokou hustotu složení a stabilitu. Tím se snižuje poškození podlahy protlačením nebo změnou prostorové teploty nebo vlhkosti. Spodní část je opatřena korkovou vrstvou snižující kročejový hluk.

 

Vinylové podlahy Ecoline Click - skladba vrstev

1. Polyuretanová ochranná vrstva

2. Dekorová vinylová vrstva

3. Nosná deska HDF

4. Velice kvalitní zámkový spoj Uniclic

5. Zvukově a tepelně stabilizační korková vrstva

Celkové rozměry jsou 1235 x 305 x 9,50mm.

 

Vinylové plovoucí podlahy na HDF desce jsou rozměrově velice stabilní, odolávají změnám teplot a jsou to opravdu tiché podlahy.

Použití:

Tento druh podlahové krytiny je vhodný jak do novostaveb tak i do rekonstruovaných bytů a domů, do lehce zatěžovaných komerčních prostor jako jsou kanceláře, kenferenční místnosti apod.

Pokud je jako podklad litá podlaha ( anhydrit nebo beton ) a drobné nerovnosti jsou v normách tak není nutné podklad dále srovnávat samonivelační stěrkou nebo montáží osb desek.

Podlahové topení:

Vinylové podlahy na HDF desce jsou vhodné na teplovodní i elektrické podlahové topení, přičemž v případě elektrického podlahového topení je nutné aby byl zdroj tepla instalován alespoň 35mm pod povrchem podkladu.

Je nutné aby plocha pod touto podlahovou krytinou byla vyhřívána rovnoměrně a její teplota by neměla překročit 27°C.

Při pokládce není potřeba použít podlahovou podložku jako u plovoucích podlah protože tyto podlahy mají na spodní straně korkovou vrstvu, která nahrazuje tyto podložky.

Pokládka a montáž:

Pokládání vinylových podlah je poměrně rychlé, nicméně je více než vhodné využít k pokládce podlahy odborníka - podlaháře.

Není to totiž jen o položení podlahy, ale o několika krocích pokládky, zkušenostech a samozřejmě i kvalitě práce. A v neposlední řadě také o úspoře Vašeho času.

Po ukončení pokládky jsou podlahy připraveny k okamžitému užívání.

Údržba:

Údržba je velice snadná a rychlá. Podlahu můžete stírat vlhkým mopem nebo jen vysát.

Pokud máte zájem o další informace k vinylové plovoucí podlaze Ecoline Click tak nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Dekory Ecoline Click:

 

Vinylová plovoucí podlaha Proline click 301 Borovice rustikal   Vinylová plovoucí podlaha Proline click 302 Bříza postaršená   Vinylová plovoucí podlaha Proline click 303 Dub bělený   Vinylová plovoucí podlaha Proline click 304 Dub antický   Vinylová plovoucí podlaha Proline click 305 Dub   Vinylová plovoucí podlaha Proline click 306 Dub francouzký   Vinylová plovoucí podlaha Proline click 307 Dub perleťový bělený   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 394 Modřín kouřový   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 395 Bříza rustikal   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 396 Dub přírodní   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 397 Javor světlý   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 398 Kaštan bělený   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 399 Dub pískový   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 10108-1 Borovice bílá rustikal   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 10109-1 Buk rustikal   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 10118-1 Ořech vlašský   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 10204-2 Dub tmavý   Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 10205-1 Kaštan

Pro naše zákazníky máme v nabídce služeb také:

 

Pokládání podlah vinylových - celoplošně lepených.

Pokládání podlah dřevěných.

Samonivelační stěrky a broušení podkladu.

Obkládání schodů.

Renovace a broušení parket.

Dřevěné rošty a záklopy z osb desek včetně zateplení podlah.

Zobrazit:
Řadit podle:
 Ecoline click Ořech Vlašský 10118-1 - vinylová plovoucí podlaha - Brno Slatina
Pokládka vinylové plovoucí podlahy Ecoline click - Brno Slatina - dekor Ořech Vlašský 10118-1. Ja..
Vinylová plovoucí podlaha Ecoline click 10109-1 Buk rustikal
Pokládání plovoucí vinylové podlahy Ecoline click 10109-1 Buk rustikal. Tato vinylová podlaha byl..
Vinylové plovoucí podlahy Brno Bystrc - Proline click Dub antický 304
Pokládání vinylové plovoucí podlahy. Renovování parket není jedinou možností konečných podlah v p..
Vinylové plovoucí podlahy Brno Proline 307 Dub perleťový bělený
Vinylové plovoucí podlahy Proline. Pokládka vinylové podlahy byla prováděna na dřevotřískové desk..
Vinylové podlahy Fatra Thermofix Brno Bohunice
Pokládka vinylové podlahy Fatra Thermofix Brno Bohunice celoplošným lepením. V Brně Bohunicích v ..
© Copyright 2023 | Všechna práva vyhrazena