Podlahy Brno Černovice

Podlahy Brno Černovice

Pokládání podlah Brno Černovice.

Našim novým i stávajícím zákazníkům z Brna Černovic nabízíme naše služby ze kterých můžeme vybrat například samonivelační stěrky, montáže roštů a záklopů z osb desek a dřevotřísky, které slouží k přípravě podkladu před pokládkou podlah.

Nabízíme také pokládání vinylových plovoucích podlah a celoplošně lepených vinylových podlah, pokládku koberců a pvc podlahových krytin, dřevěných podlah a parket.

Máme velké zkušenosti co se týče broušení a renovací parket a dřevěných podlah a jejich povrchových úprav jako jsou lakování, olejování a nanášení různých vosků, od standartních bezbarvých až po několik variant a možností barvení a tónování povrchů.

Dále máme mnoho úspěšných realizací při obkládání starých nebo nových betonových schodů materiály jako jsou pvc podlahové krytiny, koberce, vinylové podlahové dílce a dřevo.

V Brněnské části Černovice máme za sebou několik úspěšných zakázek a spokojených zákazníků, kteří se na nás rádi opětovně obrací pokud potřebují řešit podlahy.

Pokud i vy potřebujete novou podlahu nebo zrenovovat starou podlahu a nebo pokud máte dotazy ohledně podlah tak nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle +420 777 111 858.

Snaha se zdokonalovat v oboru je naší prioritou a snažíme se účastnit mnoha školení zaměřené jak na pokládku podlah tak i na veškerou podlahářskou chemii a její použití v praxi. Tato školení jsou většinou zaměřena na konkrétní značku nebo dodavatele a tak je možné se nechat proškolit na konkrétní materiály a v dané problematice. Praktické ukázky a možnost aktivního zapojení se do školení pod dohledem školících firem je samozřejmostí.

Rádi a ochotně Vám poradíme, přijedeme k Vám a zkonzultujeme možnosti a situaci ohledně podlah a přivezeme vzorky, které si od nás můžete zapůjčit a v klidu si vybrat vzory a dekory podlah.

V sekci reference najdete fotografie a krátký popis některých našich realizací.

Zobrazit:
Řadit podle:
Fatra Thermofix - vinylová podlaha
Vinylová podlaha Fatra Thermofix. Pokládka celoplošně lepené vinylové podlahy v novostavbě RD v B..
Pvc Gerflor DesignTime Sherwood hnědý
Gerflor DesignTime Sherwood hnědý. Pokládka pvc podlahové krytiny značky Gerflor DesignTime v RD ..
Vinylová plovoucí podlaha Fatra RS click 30135-1 Dub selský
Pokládání vinylové, plovoucí podlahy Fatra RS click 30135-1 Dub selský. V RD v Brně Slatině byl p..
Vinylová podlaha Fatra Thermofix 12111-2 Habr Bílý
Vinylová podlaha Fatra Thermofix 12111-2 Habr bílý. Pokládka vinylové podlahy Fatra Thermofix v n..
Vinylové podlahy Vineo Design Line 600 - Chateau Grey
Vinylové podlahy Vineo Design Line 600. Celoplošně lepená, vinylová podlaha Vineo Chateau Grey. ..
© Copyright 2020 | Všechna práva vyhrazena